Aktivitet i nxenesve te klasave 7A-7B

Te dielen me 12.10.2014 kolegji “Mehmet Akif” Prizren organizoi aktivitet “Paintball” ne Fushe Kosove tek Kroi i Mretit ku djelmoshat e 7A dhe 7B u argetuan dhe kaluan nje dite perplot energji!